Przeczytaj dialog i odpowiedz ustnie na pytania

Pobierz

Zastap zwiazki wyrazowe wyrazeniami przyimkowymi.przeczytaj tekst i odpowiedz ustnie na pytania (s.52-53), nastepnie wykonaj cwiczenia ze strony 62-63.Przeczytaj poniższy fragment dialogu Platona Fedon i odpowiedz na pytania: Na jakie dwie grupy Platon dzieli w swoim tekście przedmioty poznania?. PoprowadzOsadź.. 1 Przeczytaj opowiadanie i odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.Edukacja polonistyczna Przeczytaj proszę wiersz "Znów wakacje".. Zapisz słówka w zeszycie.. Proszę o wysłanie zdjęcia notatki do 6 kwietnia.Przeczytaj tekst w podręczniku na str.186-188, a także biogram Kazimierza na str.186 i tekst źródłowy na str.187.. Głównym zadaniem starożytnego mitu była próba wyjaśnienia rozma- itych zjawisk niezrozumiałych dla ówczesnego człowieka.. Ćw.2 str.78 Przeczytaj dialog jeszcze raz i wybierz odpowiednią odpowiedź.. Przeczytaj tekst pt. "Pisanki, kraszanki" oraz wiersz pt. "Pisanki" - podr.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ odpowiedz ustnie na pytania.. Koszyczek z wikliny pełen jest pisanek, A przy nich kurczaczek i z cukru baranek.. Postaraj się zapamiętać jak najwięcej informacji o czajkach.. Przeczytaj tekst z ćw.1 str.68 w podręczniku i uporządkuj wydarzenia w odpowiedniej kolejności.. Przy baranku babka, sól, chleb i wędzonka,1) Przeczytaj tekst w ćw.. z ćw.3/72 i odpowiedz w zeszycie na pytania umieszczone pod rozkładem..

Przeczytaj dialog i odpowiedz na pytania.

Pary .. Edukacja matematyczna Lekcja programowania karta pracy s. 60 i 61 Wtorek wybranej zwrotki wiersza " Znów wakacje" na pamięć.1.. Wykorzystaj przy tym podane informacje.. 1 i 2 s. 277 - przepisz do zeszytu informacje z zielonego tła "O książce słów kilka" - zapisz w zeszycie odpowiedź na pytanie, jakie Calvin zadał tygryskowi.. Odpowiedz ustnie na pytanie: Czym jest kraszanka, a czym pisanka?. W opowie- ściach z życia bogów i bohaterów ludzie szukali odpowiedzi na pytania dotyczące powstania świata, praw .Odpowiedz ustnie na pytania: Przeczytaj tekst z pamiętnika s. 60, wykonaj ustnie zad.. 2, zrobic cw.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.odpowiedz ustnie na pytania zamieszczone pod tekstem - str. 82-83.. Zapisz wyróżnione wyrażenia i przetłumacz je na język polski.. Odpowiedzi zanotuj w zeszycie.. Uzupełnij go.. Odpowiedz ustnie na pytania pod czytanką.. Jeśli bedą dla Ciebie za trudne poproś rodziców, aby Ci przeczytali.. Co postanawiają zrobić?. Ułóż dialog, a następnie napisz go w zeszycie.. Odpowiedz na pytania znajdujące się pod tekstem źródłowym i pod podrozdziałami do str.188.Przeczytaj tekst z ćw.2/72 i przyklej odpowiednie informacje na wagonach.. następnie przeczytaj reguły gramatyczne zamieszczone na stronach 98 i 162 plis …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Zad..

Zadanie 5Przeczytaj uważnie, odpowiedz ustnie na pytania.

Mutter: Laura, kochen wir heute zusammen?Odpowiedz ustnie na pytania z zadania 6 na stronie 47 w odniesieniu o Twój plan lekcji.. Czy podoba się to innym bohaterom?. 18.03.2020 r.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz naUzupełnij dialog odpowiednimi wyrazami 2014-02-11 00:34:37; Uzupełnij dialog.. 2010-10-12 19:40:10; Przeczytaj poniższy dialog.. jazdy.. Edukacja polonistyczna Cele: -poznasz podstawowe rodzaje praw i prawa dziecka -aktywnie i twórczo wykorzystasz zdobytą wiedzę w zadaniach tematycznych -piszesz poprawnie nie z przymiotnikami Zad.. Przeczytaj tekst piosenki.. Przeczytaj czytanki.. W kartach pracy wykonaj ćwiczenie 1, 2 i 3 ze s. 58.. Was tut Max w…Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zapoznaj się z rozkładem jazdy pociągów i autobusów.. Pamiętaj, że zwroty grzecznościowe piszemy wielką literą.- ustnie odpowiedz na ćw.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. MATEMATYKA: Wykonaj kilka ćwiczeń rachunku pamieciowego:Przeczytaj tekst "Przepis na legendę - tropimy prawdę" (podręcznik s. 196)..

3Przeczytaj dialog w zadaniu 2. i odpowiedz na pytania.

Powtórz co wiesz o zdaniu.. Wykonaj ćw.. 1/58 i odpowiedz ustnie na pytanie w poleceniu.. Temat: O pożytkach płynących z posiadania kota.. 28.05.2020 r. - czwartek.. Dowiesz się jak tworzyć czasowniki w czasie przyszłym złożonym.. Odpowiedz ustnie na pytania: Co robi Whizz?. usually - zazwyczaj.. 5,7, s. 61, a dla chętnych ćw.6, s. 61 Notatka do zeszytu:Przeczytaj dialog i odpowiedz na pytania.. Uważamy za niezbite i oczywiste następujące prawdy: że wszyscy ludzie stworzeni zostali równymi sobie; że Stwórca udzielił im pewnych praw niezbywalnych, w których rzędzie na pierwszym miejscuPrzeczytaj 2 zaproszenia i odpowiedz na pytania (po angielsku) dotyczące Każdego z nich: 1) Dear Parent: The headmaster, staff and students of Isaac Newton school request the pleasure of your company at the annual year 12 art exhibition on june 5th, 2008, starring at 3.00 p.m.. Przeczytaj odpowiedzi do podanych pytań w zadaniu 7 na stronie 47 i zdecyduj, która odpowiedź będzie prawidłowa w odniesieniu o podany w zadaniu plan zajęć.. 4 str.79 Przeczytaj dialogi i popraw 6 błędów w wypowiedziach, następnie posłuchaj 2.26 i sprawdź swoje odpowiedzi.Witam Was po weekendzie:)) Podczas dzisiejszych zajęć, powrócimy do książki"Drzewo do samego nieba"..

Odpowiedz ustnie na pytania.

Odpowiedz na pytania ustnie.Przeczytaj historyjkę obrazkową.. fall .PODRĘCZNIK: str.14-15.. 1-4, s.60, zrób zdjęcie ćw.. Wtem do Polski posłan goniec, Iż król wygrał, a mistrz stracił I gardłem tego przypłacił.. 15.05.2020-przetłumacz na j. polski-zapisz w zeszycie słowa, których nie rozumiesz i przetłumacz na j. polski-wykonaj zadanie 6 ze strony 92 pisemnie w zeszycie zapisując cały tekst .Przeczytaj podany tekst, a następnie odpowiedz na umieszczone pod nim pytania, używając zdań złożonych.Nazwij zdania,których użyłeś.. 6.Przeczytaj (lub popros o to kogos doroslego) tekst i wiersz W. Broniewskiego "Pierwiosnek" w podreczniku na stronach 41, 42.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wykorzystaj przy tym podane wyrazy.. JĘZYK POLSKI ĆWICZENIA: str.16-17.. W którym momencie powiedział Pan sobie - tak, chcę zrobić ten film?Andrzej Wajda: Myślałem o tym od dawna, ale odkładałem, jak wiele projektów.. 1-4, s. 61 Informacja do zad.2, s. 61 zapisz w zeszycie Wykonaj ćw.. 4 i przyślij do mnie.. Uzupełnij luki 1-5. używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Odpowiedz ustnie na pytania dotyczące wiersza-podręcznik s.74.. Ćw.3 str. 78 Posłuchaj jeszcze raz 2.25 i przeczytaj głośno dialog.. Obliczamy mase cukru: 10%300g=0,1300g=30g.. Zadanie domowe: 1.Odpowiedz ustnie na pytanie co pan Morris proponuje do ich ogrodu.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.kwietnia.Klasa 5 A K l a s a .. 2.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytanie, ktore osoby dostaja kieszonkowe regularnie.. 3) Wykonaj ćw.2/58.. Wykonaj w zeszycie zad.. Zadecydował taki szczęśliwy, moim zdaniem, zbieg okoliczności.Otwórz książkę na str.112 ZADANIE 1 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt