Opisz swój ulubiony dzień w szkole po niemiecku

Pobierz

Wstaje o 7 rano.Ubieram sie do szkoły.Jem śniadanie i słucham radia.Ide do szkoły o 7:30.Od 8 do 13:20 jestem w szkole.O 14 jem obiad.Pod wieczór gram na komputerze.Później odrabiam lekcje i. Opisz swój dzień po niemiecku na poziomie 1 kl gimnazjum np.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Zdania maja być w czasie przyszłym Perfekt.. Dla mnie jest to zrozumiałe skoro jest to pomijany szerokim łukiem temat w szkole i rzadko który nauczyciel przykłada się do nauczenia tych słów swoich uczniów, które są ważne!. Zrobiłam zadanie domowe .Podczas tworzenia tekstu, w którym stworzysz opis pt. Mój dzień po niemiecku, przećwiczysz słówka i zwroty, a także poznasz najważniejsze czynności po niemiecku, który każdy wykonuje podczas standardowego dnia.. A emocje były przecież niemałe.. W domu odpoczywałam.. O godzinie 7:00 jem sniadanie.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. justynka13579.. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie.. Ulubiona pora roku.. Temat jest o tyle łatwy, że pozwala na wyrażenie i opisanie uczuć, jakie towarzyszyły Ci na początku roku szkolnego.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opisz swój dzień po niemiecku 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama adrian192812 .. 2012-03-27 18:39:28; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

Zapewne masz racje.Opisz swój dzień po niemiecku.

List o zgubionym telefonie.. Jak się okazało później, nie tylko poranek.. Część 2 obejmuje popularny temat pisania o swoim hobby.. Krótko najważniejsze rzeczy w prostych zdaniach.. Mają to być zdania na temat: Wstaje rano o 6:30 potem łazienka, ide do szkoły, lekcje, obiad, spotkanie ze znajomymi, lekcje, kolacja, czytam książkę, myje się i idę spać.. Question from @Gosia2106 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiOpisz swój dzień w szkole .. Mam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. Jeden dzień z życia -"Dostałam jedynke" 18 kwiecień 2008r (czwartek) Kolejny dzień w gimnazjum.. Język polski .. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.W Polsce ten pierwszy, szczególny dzień to 1 września, w Niemczech szkolnictwo to bardzo skomplikowana machina i dlatego nie ma jednego wspólnego dla wszystkich uczniów dnia rozpoczęcia szkoły, wszystko zależy od bundeslandu, w którym się mieszka, jednak początek szkoły przypada zawsze na przełomie sierpnia i września.Opisz swój weekend w czasie przeszłym Partizip II Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: green_girl 25.9.2010 (13:13) Opisz swój wczorajszy dzień po niemiecku w czasie przeszłym (perfect) Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Konto usunięte 27.9.2010 (19:49) Opisz swój tydzień po niemiecku.Opisz swój dzień po niemiecku na poziomie 1 kl gimnazjum np. Um 16 Uhr mache ich meine Hausaufgaben.Opisz swój dzień w szkole po niemiecku..

A jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny?

DARMOWY niemiecki esej o rodzinie: meine Familie.. Opierają się na moim doświadczeniu w pracy w szkołach w Wielkiej Brytanii.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Sein Gesicht ist oval und sein Teint ist braun gebrannt.Mój dzień - tłumaczenie wypracowania.. Znowu dostanę szlaban na wychodzenie na dwór z przyjaciółmi czy zakaz oglądania mojego ulubionego .. Po śniadaniu umyłem/wyszczotkowałem zęby.. Następnie jem śniadanie.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz mój dzień po niemiecku w 10 zdaniach.. Bardzo lubię swoją szkołę, ale czasami zdarzają się złe dni w moim szkolnym życiu.. To jeden z najczęstszych tematów, jakie zadają nauczyciele języka polskiego tuż po pierwszym września.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Po południu poszłam do domu.. Uwzględnij pobyt w szkole, posiłki, czas wolny i zadania domowe.. (haben i sein) Z góry wielkie dzięki :* Prosze jak najszybciej.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opisz swój ulubiony dzień tygodnia w szkole PROSZE O POMOC zuza1375 zuza1375 24.02.2020Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór..

język-niemiecki-ulubiony-dzień-w-szkole.

Nowi koledzy, pierwsze spotkanie z .17 sie 2010. nie boj sie justynko pierwszy dzien w szkole niemieckiej jest normalnym dniem przynajmniej w dolnej saksoni a przybory sa takie same jak w polsce oprocz ksiazek i zeszytow do prac domowych i klasowych maja uczniowie jeszcze dodatkowe teczki z cwiczeniami.. Opisz swój dzień (min,10 zdań i 50 słów) Od rana do wieczora.. O 7:30 pojechałem do szkoły.. Mam zły dzień w szkole, gdy spóźniam się na lekcję, zostawiam zeszyt w samochodzie taty lub gdy nie mam zadania domowego.. Potem poszłam do szkoły.. Śniadanie kończę o 6:45.. Wstaję i idę do łazienki.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Po szkole wracam do domu na obiad.. Nasza lekcja została skonstruowana w ten sposób, że fiszki tworzą przykładowy dzień po niemiecku.Mój ulubiony dzień w tygodniu.. Na śniadanie jem zazwyczaj płatki z mlekiem i pije filiżankę kawy.. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę.Opis nauczyciela po niemiecku - wzór.. Poranek był dla mnie bardzo pechowy.. W szkole jestem od 8 do 15.. 2016-05-09 21:47:34; Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku?. p.jankiewicz 2009-12-28 00:21:39 UTC #1.. Taka sytuacja jest niedobra, ponieważ nie lubię, gdy nauczyciele są rozgniewani.Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair..

W szkole napisałem dwie klasówki.

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Moim ulubionym przedmiotem był zawsze język…angielski.. O 14:25 pojechałem do domu.Mój dzień zaczyna się o godzinie 6 rano.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Sale lekcyjne po niemiecku są naprawdę proste i ja Ci to udowodnię!Jak opisać pierwszy dzień w szkole?. Pije herbate i jem jedna bułke.Mój ulubiony dzień w szkole.. Nowa seria esejów, które pomogą Ci w odrabianiu lekcji w szkole.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. Tam szybko myję twarz, czyszczę zęby, biorę prysznic i wybieram ubrania.. Mówiąc szczerze, język niemiecki nigdy nie był moim ulubionym przedmiotem w szkole.. Część Monika Dziękuje za list z wakacji U mnie pod koniec wakacji nie działo się nic specjalnego Teraz opowiem ci o mojej nowej szkole budynek jest duży i.1 0 13.11.2013 o 15:59 rozwiązań: 1 .Opisz swoją szkołę Podobne tematy.Przedmioty szkolne po niemiecku - przykładowy plan lekcji.. 2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Zjadłam obiad..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt