Jednostka stosowana do określania prędkości samolotów krzyżówka

Pobierz

Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Hasło w krzyżówce lub liczba liter.. Szukaj; Dodaj hasło; .. jednostka powierzchni stosowana w fizyce do określania przekroju czynnego na procesy jądrowe: angstrem: jednostka długości w fizyce: angstrem: .. Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki .Cyklon tropikalny - przemieszczające się nad oceanami najintensywniejsze energetycznie zjawisko cechujące atmosferę, związane z układem niskiego ciśnienia, w którym nie występują fronty atmosferyczne.. Cyklon tropikalny rozwija się nad ciepłymi wodami i odznacza się cyrkulacją cykloniczną (tj. o kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara na półkuli północnej i kierunku .Węzeł (ang. knot), w skrócie w. prędkości transmisji sygnału ★★★★ mariola1958: BING: grom powstający przy przechodzeniu samolotu do prędkości naddżwiękowej .jednostka prędkości transmisji sygnału ★★★ LOG: przyrząd do pomiaru prędkości statku ★★★★ CASA: hiszpański samolot transportowy w polskim lotnictwie ★★★★ dusia_str: MACH: jedn.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "jednostka stosowana do określania rozdzielczości" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego .przyrząd do określania jakości betonu (przez pomiar prędkości rozchodzenia się fali ultradźwiękowej) barn: jednostka powierzchni stosowana w fizyce do określania przekroju czynnego na procesy jądrowe: acetometr: przyrząd do określania zawartości kwasu octowego w roztworach na podstawie ich gęstości: pełzarkaprzyrząd do określania jakości betonu (przez pomiar prędkości rozchodzenia się fali ultradźwiękowej) barn: jednostka powierzchni stosowana w fizyce do określania przekroju czynnego na procesy jądrowe: pełzarka: urządzenie badawcze używane do określania odporności niektórych materiałów na odkształcenia pod wpływem obciążeńLista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych pasujących do opisu WĘZEŁ - JEDNOSTKA MIARY, RÓWNA JEDNEJ MILI MORSKIEJ NA GODZINĘ; STOSOWANA DO OKREŚLANIA PRĘDKOŚCI MORSKICH JEDNOSTEK PŁYWAJĄCYCH, A W CZĘŚCI PAŃSTW I W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM TAKŻE STATKÓW POWIETRZNYCH (SAMOLOTÓW, ŚMIGŁOWCÓW, SZYBOWCÓW, BALONÓW).Jednostka prędkości samolotów..

Podaj hasło które pasuje do pytania "Jednostka prędkości samolotów".

Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 4 długie litery i zaczyna się od litery M.. Dzięki Twojej odpowiedzi .Jednostka stosowana do określania prędkości samolotów Jednostka poziomu natężenia dźwięku Urządzenie do mierzenia natężenia dźwięku, Urządzenie do mierzenia natężenia dźwięku, Urządzenie do mierzenia natężenia dźwięku, Jednostka obliczeniowa, używana podczas określania wyniku gier Biały lub różowy w akustyceJednostka miary stosowana w typografii; Jednostka objętości stosowana przed 1764 rokiem równa dwóm achtelom; Jednostka stosowana w akustyce do określania natężenia dźwięku, Jednostka stosowana w akustyce do określania natężenia dźwięku, Jednostka stosowana do określania prędkości samolotów; Dawna jednostka objętości .Jul 23, 2020Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu JEDNOSTKA MIARY, RÓWNA JEDNEJ MILI MORSKIEJ NA GODZINĘ; STOSOWANA DO OKREŚLANIA PRĘDKOŚCI MORSKICH JEDNOSTEK PŁYWAJĄCYCH, A W CZĘŚCI PAŃSTW I W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM TAKŻE STATKÓW POWIETRZNYCH (SAMOLOTÓW, ŚMIGŁOWCÓW, SZYBOWCÓW, BALONÓW).kolanko - zgrubienie pędu (źdźbła) roślin z rodziny wiechlinowatych (traw) (na 5 lit.) WĘZEŁ to: jednostka miary, równa jednej mili morskiej na godzinę; stosowana do określania prędkości morskich jednostek pływających, a w części państw i w ruchu międzynarodowym także statków powietrznych (samolotów, śmigłowców, szybowców, balonów) (na 5 lit.)Radar (stacja radiolokacyjna) - urządzenie służące do wykrywania - za pomocą fal radiowych - obiektów powietrznych, nawodnych oraz lądowych takich jak: samoloty, śmigłowce, rakiety, statki (również chmury oraz obiekty terenowe), pozwalające na określenie kierunku, odległości, a także rozmiarów obiektu, a w radarach dopplerowskich także do pomiarów prędkości .Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu POWSZECHNIE STOSOWANA JEDNOSTKA SZYBKOŚCI LUB WARTOŚCI PRĘDKOŚCI (GŁÓWNIE KOSMICZNYCH), OZNACZANA KM/S.Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu POWSZECHNIE STOSOWANA JEDNOSTKA SZYBKOŚCI LUB WARTOŚCI PRĘDKOŚCI, OZNACZANA KM/H.jednostka długości stosowana w fizyce jądrowej - hasło do krzyżówki..

Hasła do definicji: jednostka miary kąta stosowana w nawigacji morskiej.

prędkości stosowana w lotnictwie ★★★ ZNAK: zakaz wyprzedzania lub ograniczenie prędkości ★★★ ZRYW: gwałtowne zwiększenie .Dodaj nowe hasło do słownika.. Jednostka stosowana do określania prędkości samolotów; Jednostka masy i objętości przedstawiająca jedną amforę .jednostka stosowana w akustyce do określania natężenia dźwięku ★★★ TCAS: pokładowy system zapobiegający zderzeniom samolotów ★★★★ Xsamael: KNAGA: rożek pokładowy ★★★ RADAR: służy do określania położenia samolotu ★★★ MAJTEK: pokładowy ★★★ irbisp: DECYBEL: jednostka do określania hałasu .Hasło do krzyżówki "jednostka stosowana do określania rozdzielczości" w słowniku krzyżówkowym.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe musi zostać zweryfikowane przez moderatorów.drzewo wysokie do 20 m, lasy liściaste, odmiany ozdobne sadzone w parkach, drewno bardzo twarde: w dawnej Polsce: tkanina jedwabna używana na bogate ubiory i szaty liturgiczne: termin brydżowy: bylina wodna: naczynie w ciemni: półwysep między Morzem Ochockim a Morzem Beringa (Rosja) gaz szlachetny do wypełniania żarówek o dużej mocy .Hasło do krzyżówki "jednostka liczności fotonów, stosowana w fotochemii" w słowniku krzyżówkowym.. Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę jednostka stosowana do określania prędkości samolotów, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.przyrząd pokładowy do wyznaczania prędkości wiatru ★★★★ bachaku1: NEFOSKOP: przyrząd do określania kierunku i prędkości ruchu chmur ★★★★ bachaku1: ŻYROTRON: przyrząd służący do pomiarów prędkości kątowej ★★★★★ pawelboy: LONGBOARD: długa deskorolka do rozwijania dużych prędkości ★★★★ oona: PLOTECZKA: wieść o prędkości błyskawicy ★★★ TACHOMETRjednostka prędkości transmisji sygnału ★★★ LOG: przyrząd do pomiaru prędkości statku ★★★★ TGV: pociąg francuski osiągający bardzo duże prędkości ★★★ jomitoka: BAUD: jedn..

na ...MACH: to jednostka prędkości równa prędkości rozchodzenia się dźwięku w powietrzu przy temp.

Szukaj; Dodaj hasło; Najczęściej szukane; Krzyżówka Online; Samouczek; Pomoc; Kontakt; Określenie hasła do krzyżówki.. Nazwa pochodzi od nazwiska fizyka E.. Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "jednostka liczności fotonów, stosowana w fotochemii" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówki.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "jednostka liczności fotonów, stosowana w fotochemii" możesz dodać je za pomocą .jednostka miary kąta stosowana w nawigacji morskiej - hasło do krzyżówki na 4 litery - trzecia M.. Jeżeli znasz inne opisy pasujące do hasła "jednostka powierzchni stosowana w fizyce do określania przekroju czynnego na procesy jądrowe" możesz je dodać za pomocą poniższego formularza.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.Wszystkie rozwiązania dla Jednostka Objętości Stosowana Przed 1764 Rokiem Równa Dwóm Achtelom Krzyżówka - Hasło do krzyżówki ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt